У К Р А Ї Н А

 

Саражинецька  сільська   рада

Погребищенського   району Вінницької    області

ВИКОНАВЧИЙ   КОМІТЕТ

 

   Р І Ш Е Н Н Я

Від 24 вересня  2018  року №   21

 

 

Про встановлення тарифів на послуги водопостачання,

які надаються ТОВ «Жмеринський райкомунсервіс»

на території села Саражинці.

 

Керуючись п. 2 ст. 28 та ч. 6 ст. 59  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» ,ст.7, п.п.1,2,3,4,5,6 ст. 31 Закону України «Про житлово - комунальні послуги» від 24.06.2004року №1875, Постановою КМУ від 01.10.2014 року № 532 «Порядок формування тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення ( з використанням внутрішньобудинкових систем), враховуючи лист комунального підприємства ТОВ «Жмеринський райкомунсервіс» щодо затвердження розрахунку тарифів  від 22 серпня 2018р., виконком Саражинецької сільської ради

                                           вирішив :

1. Встановити  тарифи на послуги водопостачання, які надаються     підприємствомТОВ «Жмеринський райкомунсервіс» на території  с. Саражинці в таких ромірах  за 1 куб. м. :

- для населення по лічильнику - 14,60 грн.;

- для бюджетних організацій по лічильнику - 15,32 грн.

2. Рекомендувати  комунальному підприємству ТОВ «Жмеринський райкомунсервіс» укласти договори на водопостачання з населенням та суб’єктами господарювання всіх форм власності.

3.  З метою реалізації положень статей 12-14 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», забезпечити оприлюднення даного рішення в районній газеті «Колос» після його прийняття та підписання  .

4.  Рішення набирає чинності з дня його офіційного оприлюднення.

 

 

Голова виконкому                                                 Т.І. Рибак