Повідомлення

про оприлюднення проекту рішення Саражинецької сільської ради

«Про встановлення місцевих податків і зборів на 2021 рік"

Відповідно до статті 9 Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань повідомляємо про оприлюднення проекту рішення  Саражинецької  сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2021 рік" та аналізу його регуляторного впливу.

Розробником зазначеного проекту регуляторного акта є постійна комісія сільської ради  зпитань бюджету тасоціально-економічного розвитку, комунальної   власності, роботи транспорту і зв’язку, торгівлі, побутового обслуговування населення, комплексного розвитку та благоустрою    населених пунктів, з гуманітарних питань та соціального захисту, регламенту, депутатської діяльності і етики.

Метою прийняття цього регуляторного акту є – встановлення місцевих податків і зборів на 2021 рік на території Саражинецької сільської ради.

Проект рішення Саражинецької  сільської  ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2021 рік" та аналіз його регуляторного впливу буде оприлюднено шляхом розміщення на офіційному сайті Саражинецької  сільської ради.

Строк прийняття пропозицій та зауважень до проекту рішення Саражинецької  сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2021 рік" та аналізу його регуляторного впливу становить один місяць з дня їх оприлюднення.

Пропозиції та зауваження до проекту зазначеного розпорядження та аналізу його регуляторного впливу прийматимуться постійною комісією з питань бюджету тасоціально-економічного розвитку, комунальної   власності, роботи транспорту і зв’язку, торгівлі, побутового обслуговування населення, комплексного розвитку та благоустрою    населених пунктів, з гуманітарних питань та соціального захисту, регламенту, депутатської діяльності і етики Саражинецької  сільської ради:

 поштою на адресу:

 22230,

Вінницька область,

Погребищенський район,

с. Саражинці,

вул. Садова 40;

 на електронну адресу – sarag_s_rada@ukr.net

  Сільський голова                                                Т.І. Рибак